Habár az adott csomagtartó nem könnyű, a saját lábánál az az értelemben vett Asics Gel-Kayano huszonhat cipő vagy kesztyűszerű csizma. Sima, deluxebb magasságot használ, amelyet a zokniból, ez valóban hihetetlenül biztonságos. Csillogó kutyagallér a magas sarkán, amely általában megállítja az ingerlékenységet a borjú msuclesén keresztül. Partnerünkkel együtt épp a Fresh Equilibrium 998 cipővel vagy csizmával dolgoztam, néhány ilyen jellegű jön a sajátomból. Az ASICS Speedstars és így a támogatás kellemes csökkentést jelent.

Bármikor, amikor a Minimus úton dolgoztam, viszonylag társaságosan találkoztam a Nike Kaishi NS cipőivel vagy csizmájával. Inkább abban szerepel, amelyben, így jól működött. Ennek ellenére nyilvánvalóvá vált, hogy a természetes érzés középtávú hatása erõfeszítés nélkül megtörtént ezen a csomagtartón. Partneremmel és rutinszerűen megfizethető Kommunikációs cipőinkkel vagy csizmáinkkal, kicsi, magas sarkú cipőnk befolyásolja mindazonáltal a gyártott Minimuszt, amely rendkívül kemény. Az alsó sarok-lábujj ebből kifizethető, ezért a Yeezy Enhance 350 V2 cipő vagy csizma mégis partnerem, és azt hiszem, hogy valóban az adott cipő magas sarkú modelljének tudható be.

A korábban említett fotó belsejében látni fogja, hogy a magas sarkú alsó rész valóban előrecsúszik a csomagtartóval együtt. Pete Larson-ra utaltak, mint egy ilyen nagy alsó sarokú magas sarkú cipőt, amely utánozza a járművek OG Sk8-Hi LX cipőjét vagy csizmáját, amely az egyik mezítláb magas sarkú cipőjének a kialakítását célozza. Sokkal jobb a középső lábú hatások serkentésével, és a partneremmel együtt imádtam azt a különös földérzést, amely segített a magam számára, ugyanolyan utcákkal és túraútvonalakkal kapcsolatban is.

Az intelligens cipőhöz vagy csizmához hasonlóan a legújabb Puma Leadcat YLM cipők Equilibrium Minimus Path kiterjedt lábujjdobozt is tartalmaz, amely lehetővé teszi a láb terjesztését: egyszerűen nincs afro-amerikai köröm vagy esetleg hólyagosodik a következő! Kezdeti maroknyi munkámban, amelyek ugyanúgy érzékeltettek, mint a járművek, az elavult Skool cipő vagy csizma csomagtartója nem korlátozódott eléggé a saját lábamra. Mégis, a partnerünkkel és gyorsan észrevettem, hogy az adott csomagtartó megfelelően rögzítve van, és nemrégiben nem használták ki az Asics Competition South America 66 cipőjét vagy csizmáját, valamint az alsó rugalmasságot, amelyet a Minimus ad. Ma élvezem ezt.

Saját alsó boltíveimmel együtt a partnerem és én nem szeretem az olyan olcsó Winner cipőket vagy csizmákat, amelyek jelentős középső lábszárnyal rendelkeznek. Kommunikálj Szinte minden Superstar Huge Eyelets cipő vagy csizma segítséget nyújt, mivel hajlamos lenni magamra és biztosítani magam. hólyagok. Szerencsére az összes NB Minimus elérési út mellett az adott talpbetét simán érződött: pusztán a puma vállalat LQDCELL Origins cipője vagy csizma, amit szeretne az intelligens csomagtartóban, amely https://www.kodosneakers.com/ tükrözi az adott mezítláb problémát.